• Обновено
Црна За Хонда CBR 600 RR F5 2003 2004 2005 2006 Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните CBR600RR CBR600 cbr rr

Црна За Хонда CBR 600 RR F5 2003 2004 2005 2006 Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка

Buyers rating:
-6 % DEN 1057.00
DEN 1124.64

Залиха


Одговара за Хонда CBR600 RR 2003-2006
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
CBR600RR F5 03-06
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
1kg
боја:
Црна

Најдобри понуди