• Обновено
Пареа Панк Лофт Индустриски Железо Рѓа Водовод Ретро Ѕид Светилка Гроздобер E27 Sconce Светла Куќа Осветлување Тела Бар Декоративни

Пареа Панк Лофт Индустриски Железо Рѓа Водовод Ретро Ѕид Светилка Гроздобер E27 Sconce Светла Куќа Осветлување

Buyers rating:
-33 % DEN 3216.00
DEN 4800.00

Залиха

Пареа Панк Лофт Индустриски Железо Рѓа Водовод Ретро Ѕид Светилка Гроздобер E27 Sconce Светла Куќа Осветлување Тела Бар Декоративни
Име : водовод ѕид светилка
Големина : 20x25x18 CM (должина, ширина и висина)
Материјал : високо квалитетен челик цевки
Извор на светлина : E27, E26 светилка / MAV 40 W Lumiled светилка
Нето тежина : 2 KG
Апликации : Ресторан, Супермаркет Бар, Бар Кафе Пред Биро Облека Продавница Компанија Канцеларија, Дневна Соба И Спалната Соба На Семејството

Основни карактеристики

Абажур Боја:
40W крушка, НЕ сијалица
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
Цврсто дрво ѕид светилка
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Гаранција:
1
Број на извори на светлина:
1
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Knob префрлате
Материјал:
Метал
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Бренд Име:
Zhenlong
Стил:
Современа
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V,220V,110V
Техника:
Насликани
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Употреба:
За итни случаи
Број На Модел На:
LED
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
ѕидот светилка:
ѕидот светлина
ѕидот luminaire:
ноќни ламби
кревет светилка:
кревет светлина
бојадисана ѕид светилка:
скалило светлината
скалило светилка:
скалите осветлување
Aisle Светилка:
Прошетка Начин премин светлина
ѕидни светилки:
ѕидот светла за дома
ѕидот светла за спална соба:
sconce ѕид светла
отворено осветлување светилки ѕид:
ѕидни светилки за кревет соба
Осветлување:
декоративни светилки

Најдобри понуди