• Обновено
CF330A ЧИП CF331A ЧИП CF332A ЧИП CF333A ЧИП За HP Color LaserJet M651dn/n

CF330A ЧИП CF331A ЧИП CF332A ЧИП CF333A ЧИП За HP Color LaserJet M651dn/n

Buyers rating:
DEN 1968.00

Залиха


10pcs секој CMYK, како и обично ќе биде предаден, или ве Молиме забелешка вашиот КОЛИЧИНА кога ќе го поставите цел.
ОЕМ кодот
Боја
Приноси
Се користи во модел на печатач
CF300 A
Б.К.
29.5 к
За HP Color Laser Jet Enterprise M880
CF301 A
C
32k
CF302 A
М
32k
CF303 A
Y
32k
CF310 A
Б.К.
29k
За HP Color Laser Jet Enterprise M855
CF311 A
C
31.5 к
CF312 A
М
31.5 к
CF313 A
Y
31.5 к
CF330 X
Б.К.
19.5 К
За HP Color Laser Jet M651dn/n CF330 X
CF320 A
Б.К.
11.5 к
За HP Color Laser Jet M651dn/n
CF331 A
C
15k
CF332 A
М
15k
CF333 A
Y
15k

Основни карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
DOINK
HP Laserjet Компатибилен Модел:
1010,M400,M1005,P3016,1160,1015,P2035,P3015D,P1606dn,P1102,P2055DN,M1130,M400MFP,M1212NF,P3011,1320TN,P1560,P1102w,1320NW,3392,M1319f,1022,P2055D,P2035n,1018,1320,1012,P1566,P1006,1320N,M401a,1160LE,1020,M425dn,3390,P1005,P2055X,M1536dnf
Број На Модел На:
ЗА HP CF330A ЧИП
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
боја:
CMYK
верзија:
WW
Б.К/CMY Принос:
11.5 К/15k
Пакување:
Индивидуа или Неутрален
Се користи во печатач:
За HP Color LaserJet M651dn/n
висока стабилност:
компатибилен чип
сертификација:
ROSH
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
DHL испорака:
Од 2 до 5 дена

Најдобри понуди

ЗА LEXMARK E120/120n чип 1SE
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ЗА LEXMARK E120/120n чип 1SE

К 25 K ЗА LEXMARK MX710 / 711 / 810 / 811 / 812 MFPs 624 X Б.К 6 K ЗА LEXMARK x422 / ЗА IBM ip 1410 X340 A1 / 21 G Б.К 25 K ЗА LEXMARK MS710 / 711 / 810 / 811 / 812 524 X Б.5 �

DEN 1056.00
12A7X00 Чип за Lexmark E220/321/323 12S0X00 12A7X05 12A7X05
  • Обновено
Оценка на клиентот:

12A7X00 Чип за Lexmark E220/321/323 12S0X00 12A7X05 12A7X05

ОЕМ кодотБојаПриносиСе користи во модел на печатачX340 A11 GБ.К.2.5 КЧип за Lexmark X340 / X340 N / X342 / X342 N / X344—Б.К.3 KX340 H

DEN 864.00
ЗА xerox Phaser 3610/WorkCentre 3615 чип 106R02723
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ЗА xerox Phaser 3610/WorkCentre 3615 чип 106R02723

ЗА xerox DOCUPRINT P350 D / P450 D / P450 PS ЈП ЗА xerox DOCPRINT P350 D / P450 D / P450 PS ЈП ЗА xerox DOCPRINT ЈП ЗА NEC ПРL5300 / PRL5500 / 5500 P ЈП ЗА NEC ПРL530

DEN 1968.00