• Обновено
Вештачки Hydrangea и Роуз Свила Цвеќиња Bounquet Мешани Аранжман, Дома Хотел Опременост на Свадба Декорација(Бела И Сина)

Вештачки Hydrangea и Роуз Свила Цвеќиња Bounquet Мешани Аранжман, Дома Хотел Опременост на Свадба Декорација(Бела

Buyers rating:
DEN 863.52

Залиха

- Нема боја исчезнува и нема цвет заспивам. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Важни Забелешки : ве Молиме да се напомене дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. Совршен за декорација спална соба, hotel, свадба и така натаму.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до. вкупна должина : 51cm/20. - Пакување и Боја : 1 куп на hydrangea и роуз(бела); 1 куп на 7 глави се зголеми (сино). Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може. Ние сигурно ќе се реши
за вас.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. - Убави човек-направени се зголеми цвет букет изгледа природно, реални и згодна со различни бои.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
. - Цената е за букет само, не се вклучени во тенџере.

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
R070101Y090301

Најдобри понуди