• Обновено
До 2015 лето стил Свила палачинка де chine 1.4 метри широк флуоресцентно зелена комбинација (1 метар)

До 2015 лето стил Свила палачинка де chine 1.4 метри широк флуоресцентно зелена комбинација (1 метар)

Buyers rating:
DEN 893.28

Залиха

Ви благодариме!
Малку разлики во боја предизвикана од различни PC/Камера/Displayer,Тоа е нормално,никој Не може да го контролира,ве молиме да знаат.
Преку Aliexpress messaging system
Ние ќе обично се одговори на сите прашања/прашањата на ист ден
.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети,ве Молиме контактирајте со нас во времето
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 15-20 работа дена побрзо од Кина Пост Mai
Ние не прифаќаме акција на блиски цел без какви било преговори.
Ние можеби се направи грешка,cos ние сме САМО humen,Ние ќе се одговорни за секоја цел,Но ве молиме контактирајте со нас, прво ако кој било проблем.
Alipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни 5 ЅВЕЗДА ПОВРАТНИ информации.
Ве молиме проверете производ информации да се види тежина,Ширина,Материјални информации.Подолу Систем датум Не е точно.
Ние го избере Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард за Испорака(зависи од локацијата и тежина) за испорака за Слободни Превозот времето за Испорака зависи од локалните поштата,околу 30 работни дена.ние ќе го задржува правото да complaim.
Ние Не прифаќаме никакви негативни повратни информации, без каква било комуникација. Можете да изберете побрза испорака линија,дополнителна наплата зависи од пакет тежина.
Ве молиме контактирајте со нас ако Не сте задоволни со објектот по прими.
Сериозни Купувачот Само,ве Молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот
Ние секогаш имаат за цел да понуди прва класа на услуги на клиентите.
Ве молиме да погледнете во моите повратни информации,Ние се обидат најдобро да се услуга за вас
Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или прашањата.

Основни карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Палачинка
Материјал:
100% Свила
Тип:
Сатенски ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
Обична
Ширина:
check info

Најдобри понуди