• Обновено
Нови Пристигнување Фабрика Цена Божиќ Накит За Жените Обетки Елка Студ Earring Brincos Grandes Мода Став Mulheres

Нови Пристигнување Фабрика Цена Божиќ Накит За Жените Обетки Елка Студ Earring Brincos Grandes Мода Став Mulheres

Buyers rating:
-10 % DEN 40.00
DEN 44.64

Залиха


Опис На Производот • Стил : Fishion Christmal Обетки
• Синџир Должина : 2.7*2,2 см
• Одговара За : Млади и Зрелост femail двете • Овој Накит спогодба со еу за животната средина и барањето За НАС • Добредојдовте во мојата продавница
• Ние сме фабрика , ние нудиме најдобар квалитет и цена на накит
• Уживање во Шопинг во Мојата Продавница
УСЛУГИ
Најдобрите Производи за сите корисници
Цел испратени од нашиот магацин во рок од 36 часа (Освен за посебни наредби и недела)
Со По-продажба на услуги
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Други Производи Recommand

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SE0016
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MEAJOE
is_customized:
yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Големина:
2.7*2.2cm
Метал Печат:
Цинк Легура
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Пакување:
индивидуални пакет
Место на Потекло:
Bijouterie Кина
Погодна прилика:
Туризмот Спомен & Свадба & подарок
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима

Најдобри понуди