• Обновено
vezon Нов Висок Квалитет Топла Продажба 85*85cm Домот Памук Жакард Цвет Tablecloths Луксузни Чипка Табела Topper Крпа Платно Опфаќа

vezon Нов Висок Квалитет Топла Продажба 85*85cm Домот Памук Жакард Цвет Tablecloths Луксузни Чипка Табела Topper

Buyers rating:
DEN 852.48

Залиха


Добредојдовте да ја посетите со нас на :
Повеќе нови предмети, ве молиме кликнете тука :
Нови Домот Европа Стил Жакард Чипка Табела Topper во големина 85*85cm(36*36")
Едноставни Дизајни, Домот Шоу
Широк Спектар на Употреба : Дома Секојдневна Употреба, Хотел, Ресторан, Забава, Банкет, итн.
Боја : како на сликата
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.
Големина : Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч, 1 инч = 2.54 см
Ве молиме овозможи 2-3cm грешка разлики
Материјал : Памук Основната Ткаенина и Полиестер Чипка
Лесно Се Грижи, Висока Температура Отпор
Пакување : 1pc/OPP Вреќа
Димензии Референтна Табела :

Основни карактеристики

Спецификација:
85x85cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
vezon
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
2836
Големина:
85*85cm(36*36)
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Техника:
Рачно изработени
Функција:
Декорација
Шема:
Жакард Цвеќиња и Елегантен Чипка

Најдобри понуди