• Обновено
LEEWA 20pcs 80mm Автомобил Ангел Очи 1210/3528 24SMD LED Светлата Ореол Прстен Ангел Око Осветлување Бела Црвена Сина #CA2668

LEEWA 20pcs 80mm Автомобил Ангел Очи 1210/3528 24SMD LED Светлата Ореол Прстен Ангел Око Осветлување Бела Црвена

Buyers rating:
-32 % DEN 1266.00
DEN 1862.40

Залиха

Карактеристики : Материјал : УВ-тип поликарбонат + LED светла боја : бела/red/сина Излезна моќност : од 1,5 W LED (SMD) Количина : 24 Чип тип : 1210 / 3528 SMD Напон : DC 12 V Надворешниот дијаметар : 80mm Внатрешен дијаметар : 64mm Жица должина : 20cm(приближно) Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет, водоотпорен и стабилна. Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија Низок напон, без треперење Нема загадување, без УВ, инфрацрвена или термички зрачење Долг животен век, Анти-судир, анти-прашина и поздравниот-доказ. Лесно да го инсталирате, со црно-црвена поврзување на кабелот за Еден пар на супер светол ангел очи, произведуваат најсилните и најсветлиот зраци, како и доколку еден пар на острите очи во темнината Вклучувајќи и две ореол прстени, добра форма и издржливи Пакет вклучува : 2 x 80mm 24 LED Ангел Око Ореол Прстен Светла

Основни карактеристики

боја:
црвена, бела, сина
Дијаметар:
80mm
Бренд Име:
LEEWA
Тип На Објект:
Ангел Очи
Име На Модел:
2668

Најдобри понуди

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство

477 DMC светот стандардна боја Светли бои360 степени по паста е завршена30% поголема количина на дијамант1.1,1,�

DEN 172.00 337.44
Електрични Traches Интубација Модел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Електрични Traches Интубација Модел

Покажува позицијата на intercriothyrotomyНапомена : ве Молиме наведете laryngoscope, заб за поддршка и resuscitator за себе, �

DEN 18960.00