• Обновено
Висок квалитет на Воздушниот компресор модератор за контрола на воздушниот притисок пневматски AR4000-06 со мерач 3/4 BSP СКМ тип на воздухот третман единици

Висок квалитет на Воздушниот компресор модератор за контрола на воздушниот притисок пневматски AR4000-06 со мерач

Buyers rating:
DEN 655.68

Залиха


Висок квалитет на Воздушниот компресор модератор за контрола на воздушниот притисок пневматски AR4000-06 со мерач 3/4" BSP СКМ тип на воздухот третман единици
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата со AR3000-02 етикета само за вашиот Код да се провери стоката.Pls љубезно го потврди вашето име на модел внимателно со Наслов
На овој Линк Модел е : AR4000-06
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
СКМ тип :
Airtac Тип :

Основни карактеристики

Број На Модел На:
AR4000-06
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Тип:
Извор Третман Единица
Модел:
AR4000-06
Порт Големина:
3/4
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Макси.работен притисок:
1.0 MPA
Средина и течност температура:
5~60℃
Притисок регулирање на опсег:
0.05~0.85 MPa

Најдобри понуди