• Обновено
BULUXE Месинг Бања Прибор Крпа Бар Рек Носителот Хром Заврши Ѕид Монтирани Бања Acessorios де banheiro HP7762

BULUXE Месинг Бања Прибор Крпа Бар Рек Носителот Хром Заврши Ѕид Монтирани Бања Acessorios де banheiro HP7762

Buyers rating:
-48 % DEN 2546.00
DEN 4896.00

Залиха


Забелешки :
1.Додека плаќањето за објектот има потврдено. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2-3 дена како што ми вети.(со исклучок на празници)
2.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,но ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност.
3.Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки над УСД$500,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви понудиме попуст.
4.Почитувани купувачи од Бразил,ве молиме да забележите,ако избор брод од UPS-от,ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.(Бидејќи Бразил царинската куќа праша
мора да се стави на вредноста)
5.Почитувани купувачи од Русија,ве молиме да ни нудат вашето целосно име и презиме кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за Ali Express,така што ќе може да се добие
вашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.
6.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како
што е можно поскоро.

Основни карактеристики

Тип:
Крпа Барови
Број На Модел На:
HP7762
Површина По Завршувањето:
Хром
Материјал:
Бакар
Број на Барови:
Двојно Крпа Барови
Должина:
50-60cm
Бренд Име:
buluxe
Функција:
Дувачкиот

Најдобри понуди