• Обновено
Топла Продажба Бакнеж Музика Рок Бенд Pillowcase (еден страни) Zippered Перница Маска

Топла Продажба Бакнеж Музика Рок Бенд Pillowcase (еден страни) Zippered Перница Маска

Buyers rating:
-19 % DEN 171.00
DEN 210.72

Залиха

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Основни карактеристики

Големина:
20X20cm one sides, 35X35cm one sides
Број На Модел На:
Suqre-021
Бренд Име:
xxihlive
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Nonwoven
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Ткаенина Count:
60
тема count:
400TC
одделение:
одделение А
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница

Најдобри понуди