• Обновено
925 Sterling Silver Синтетички Spinel-Отворајќи се Зголеми Боја Лежиште, Повеќето Модни Карма Монистра Накит Одлуки одговара Хривнија за Жени Мажи

925 Sterling Silver Синтетички Spinel-Отворајќи се Зголеми Боја Лежиште, Повеќето Модни Карма Монистра Накит

Buyers rating:
-14 % DEN 454.00
DEN 527.52

Залиха


925 Sterling Silver Синтетички Spinel-Отворајќи се Зголеми Златна Боја Монистра, DIY Карма Монистра за Накит Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан за Жени Мажи
Карма Монистра
925 Sterling Silver
Големина : 1.1 cm

Основни карактеристики

Бренд Име:
Muffiy
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
3.9g
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY Карма Монистра
боја:
Црвена
Is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Монистра
квалитет:
ААА
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
1.1cm

Најдобри понуди