• Обновено
Legua Wiper ножеви за Chrysler Гранд Voyager (2007-2009),26+26,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Legua Wiper ножеви за Chrysler Гранд Voyager (2007-2009),26+26,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло

Buyers rating:
-44 % DEN 709.00
DEN 1267.20

Залиха


Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : За Chrysler Гранд Voyager (2007-2009)
Големина : 26"+26"
Посебна функција : high-definition, трајни
Мила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател :
1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели
2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.
3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и Лево-Страна Диск
5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!
Меѓународни wiper големина на :
100% На ctual снимање :
Wiper компонента :
Производ предност :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :
Фабриката фото :
Производ на сертификатот :
Оригиналното пакување :
Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

Основни карактеристики

Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Име На Модел:
за Големиот Voyager
Големиот Војаџер-Година:
2008,2007,2009
Објектот Тежина:
0.440kg
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Chrysler Модел:
Големиот Voyager
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
26+26
Wiper тип:
3 Дел Гума шофершајбната wiper
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-550-4
Автомобил Производител:
Chrysler
Година:
2007-2009
Автомобил Направи:
За Chrysler

Најдобри понуди

Скандинавските Керамика За Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава Форма Канцеларија
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Скандинавските Керамика За Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава Форма Канцеларија

Скандинавските Керамика за Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава �

DEN 435.00 791.52