• Обновено
Убава Розова Циркон Елегантна Бела Оган Опал Сребро Печат Прстен САД Големина # 6 #7.75 Мода Опал Накит за жените OR632A

Убава Розова Циркон Елегантна Бела Оган Опал Сребро Печат Прстен САД Големина 6 7.75 Мода Опал Накит за жените

Buyers rating:
-19 % DEN 311.00
DEN 383.52

Залиха


3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
Чекор 2 .5# OR222 A US$ 29. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
Трговија на големо Прекрасна 925 sterling silver Син оган Опал скапоцен камен партија Прстени мода накит САД големина 6. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.56 /парче
Дизајнери ! Трговија на големо Убаво подароци Годишнина ! Син Оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрени Приврзоци OP115a US$ 32.80 /многу
4 парчиња / многу
Дизајнери ! Убаво подароци Годишнината Роденден ! Трговија на големо Розова Оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрени Приврзоци OP116a US$ 37. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication. Три Животната Средина Позлатен
5.20 /многу
4 парчиња / многу
Дизајнери ! Добри цени Убаво подароци Годишнина ! Зелен Оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрени Приврзоци OP113 US$ 8. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.

Основни карактеристики

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.75, 8, 9, 9.5, 10
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Површината Ширина:
12mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
OR632A
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
Ayowei
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Повод:
Perty,Подарок,Свадба и други
прстен тежина:
3.61 g
Додаток камен:
Кристално
Гем Боја:
Бела
Материјал:
Скапоцен камен
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Предавање на време:
Еден работен ден
is_customized:
Yes

Најдобри понуди