• Обновено
100 RGBW 5 Pin Продолжување Wire Конектор Кабел Кабелот За RGBW RGBWW LED Лента 22 AWG трговија на Големо

100 RGBW 5 Pin Продолжување Wire Конектор Кабел Кабелот За RGBW RGBWW LED Лента 22 AWG трговија на Големо

Buyers rating:
-12 % DEN 3062.00
DEN 3480.00

Залиха

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа е најевтиниот цена ќе може да се добие. Направи ред прво, не се плати веднаш.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.100 RGBW 5 Pin Продолжување Wire Конектор Кабел Кабелот За RGBW RGBWW LED Лента 22 AWG Бесплатен Превозот
Карактеристики На Производот :
RGBW Продолжување Кабел Линија 5 Боја за RGBW RGBWW LED лента
Продолжување користат за Led Лента RGBW
Лесно сечење, Заварување, поврзувани со конекторите се до јо
Крај : ПВЦ
Материјал : 5 pin продолжување кабел, RGBW лента кабел 22 AWG
Пакетот вклучува :
1 x 100 RGBW RGBWW 5-пински продолжување cabme линија
П : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
5Pin
Примена:
Осветлување

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765

10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 �

DEN 1123.00 1220.16
Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 3 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 3 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765

10 поставува=20pcs 3 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 �

DEN 1096.00 1191.84