• Обновено
Автомобил Стил Опашка Светилка за Toyota Camry V50 2012-2014 Опашка Светла LED Опашка Светлина Задните LED Светилка светилки drl+Кочница+Парк+Сигнал Запре Светилка

Автомобил Стил Опашка Светилка за Toyota Camry V50 2012-2014 Опашка Светла LED Опашка Светлина Задните LED Светилка

Buyers rating:
-15 % DEN 11832.00
DEN 13920.00

Залиха


Детали За Производот :
Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци
Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола
На Дознака :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Напомена :
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
tem Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Благодарение толку многу за вашата цел!

Основни карактеристики

Специјални Функции:
опашката светилка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Camry-Година:
2014,2013,2012
Име На Модел:
Toyota Camry V50
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
8kg
Објектот Дијаметар:
70cm
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Тојота Модел:
Camry
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил Производител:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
Toyota Camry V50
Година:
2012-2014
Тип На Објект:
Задните Светла

Најдобри понуди