• Обновено
100Pcs USB Тип Б 4Pin Машки Plug Жица Лемење Конектори Краток тело За DIY

100Pcs USB Тип Б 4Pin Машки Plug Жица Лемење Конектори Краток тело За DIY

Buyers rating:
DEN 350.40

Залиха


Тип : USB Тип B Машки
Контакт отпор : 30m Ohm max
Изолација Отпор : 100 мин Ohm
Го издржат Напон : AC 500 V(50 Hz)/мин
Операција Температура Опсег : -20 до 85 степени
Материјал
Пластични : ЗКП(Бела)
Шел : Железо
Контакт Терминали : Бакар
Пакување
Пакување : Рефус
Пакување со Kraft меур плик безбедно
Превозот
Овој објект се испраќаат со следење на број,кои се испраќаат од страна на Кина ПОСТ
Пратката пристигнување време( за референца само)
Сад / Велика Британија / Норвешка /Австралија/Канада
По 15-20 дена
Германија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска
20-30 работни дена
Шпанија/ Бразил/ Русија / Литванија/Други он-листата Земји
Со 25-35 работни дена
Враќање&Контактирајте со нас
(1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или e-mail прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи.
(2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме concact нас)
(3)ние се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации, па ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и општи повратни информации,ви Благодариме за вашата поддршка!
Имајте пријатен ден!!
30 Pcs USB Тип Б 4 Pin 180 степени НАТОПИ PCB Лемење Конектори US$ 6.90 /многу
парчиња / многу
30 Pcs USB Тип Б 4 Pin 90 степени НАТОПИ PCB Лемење Конектори US$ 6.40 /многу
парчиња / многу

Основни карактеристики

Број На Модел На:
US01-318

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765

10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 �

DEN 1123.00 1220.16