• Обновено
Тренди Плоштадот Обичен Метал Човек Кошула Ткаенината Линкови Најдобриот Човек Подарок за Бизнис Слободни Кутија

Тренди Плоштадот Обичен Метал Човек Кошула Ткаенината Линкови Најдобриот Човек Подарок за Бизнис Слободни Кутија

Buyers rating:
DEN 479.52

Залиха

Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
Добиете Вашите Производи Побрзо Објект Спецификации :
Предмет Тип : Ткаенината Линкови
Парична Казна Или Мода : Мода
Метал Тип : Обичен Метал
Материјал : Бакар
Пол : Мажи
Манжетната Линкови Стил : Трендовски
Облик/Шаблон : Плоштад
Повод : Партија/Свадбена/Состанок/Церемонија
Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 10250
Боја : Како На Сликата
Големина : 21 X17 mm
Тежина : 17.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.
Пакување Методи Изборни :
.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.4 g
Пакување : Еден пар спакувани во една кутија,Доаѓаат со бесплатен кутија за пакување.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .освен големопродажните цени услови. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Број На Модел На:
10250
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
боја:
Како Слик.
Место на Потекло:
Guangdong ,Кина
Тип:
Cufflinks
Пол:
Мажи
Тежина:
17.4 g
Големина:
21X17mm
Пакување:
Еден пар спакувани во една кутија
Трговија на големо:
Да достапни
време на испорака:
Во рок од 7 дена

Најдобри понуди