• Обновено
2017 Нова Мода Легура Носот Обрачот Лажен Нос Прстени Тело Пирсинг Накит Лажни Септумот Clicker Не Пирсинг Закачалка Клип На Накит

2017 Нова Мода Легура Носот Обрачот Лажен Нос Прстени Тело Пирсинг Накит Лажни Септумот Clicker Не Пирсинг Закачалка

Buyers rating:
-10 % DEN 86.00
DEN 96.00

Залиха

397 инчи) Надворешниот дијаметар : 14mm Материјал : Алуминиум Точка Законик : DLBH300014 Тежина : 2 G Количина : 1 парче Боја : злато/сребрена/бронза Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ние секогаш се придржуваат до principls на "прв клиент, искрена служба" како нашиот успешен напредок марка.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема Проблем. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
П : Производи може да се направи тоа?
A : Да, ние имаме свои фабрика и дизајн тим, онолку колку што ќе обезбеди примероци или слики, димензии и материјали. Испорака пати потреби околу 15-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и околу 3-5 работни дена страна на курирската служба DHL.You би можеле да остави порака за боја на барање, кога ќе го поставите цел.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x септумот Производ слика
Компанија
Duolai тело пирсинг накит co,.
Вашиот ODM & OEM наредби се топло добредојдени тука, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена за взаемна корист и да се воспостави долго бизнис
ПРАШАЊА и одговори П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими ?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа.
П : Може ли да се меша дизајни ?
A : Да,секако. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes.0394 инчен 1 инч = 25. Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.

Основни карактеристики

Бренд Име:
SARIKIM
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DLBH300014
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
накит видови:
Септумот
боја:
сребрена/gold/бронза
Материјал:
Легура
Големина:
10mm
Тежина:
2g
Пол:
Жените Дама Девојка
точка законик:
DLBH300014
Тип На Објект:
телото пирсинг накит
Телото Накит Тип:
Носот Прстени
Состојба:
100% нови

Најдобри понуди