• Обновено
Висок Притисок на Дизел Мотор Гориво Инјектор Спреј Млазницата BDLL150S6476 5621517

Висок Притисок на Дизел Мотор Гориво Инјектор Спреј Млазницата BDLL150S6476 5621517

Buyers rating:
DEN 211.20

Залиха

Секогаш позитивни повратните информации се многу добредојдени; ако сте незадоволни со нас, ве молиме контактирајте со нас за решавање пред да остави негативни повратни информации.
ADD : Room3-5-402, Yard7, Hengfuzhongjie, Fengtai Област.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење. Пекинг Кина. Ние ќе направиме се што можеме за да го реши вашиот проблем; вашето задоволство е наш врвен приоритет загриженост.
Answer : ___________________________ Note : пред купување на производи, ме контактирате за да се осигура дека има доволно инвентар, ви благодариме! Информација За Производот :
ПРЕДМЕТ : Млазницата
Печат Бр.
Контакт со нас на :
Пекинг Глобалната Авто Делови Co. Печат Нема.
За повеќе прашања, добредојдени сте да ни се јавите директно или разговарајте онлајн или да ја напуштат ни е-мејл. Превозот Термини :
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн. Повратни информации : Со цел да се подобри и нашата услуга и квалитет на стоките, тоа ќе биде високо ценета кога ќе го напуштите вашиот повратни информации за Aliexpress по добивањето на нашите производи. : BDLL150 S6476 5621517
Слични Производи :
ZEXEL Бр.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно. Печат Бр 105000-0010 DN4 S1 5611065 H60 S30 A538 105000-0020 DN4 S2 5611650 BDL110 S6133 105000-0110 DN15 S2 5611725 BDL95 S6250 105000-0140 DN30 S2 5611735 BDL110 S6267 105000-0210 DN8 S2 5620960 BDLL150 S6225 105000-0260 DN15 S156 5620997 BDLL160 S6246 105000-0490 DN4 S1 5621036 BDLL150 S6288 A 105000-1010 DN0 SD21 5621065 BDLL150 S6310 105000-1030 DN0 SD126 5621080 HL120 S27 D541 105000-1080 DN0 SD211 5621085 BDLL150 S6329 CF 105000-1090 DN0 SD212 5621120 BDLL150 S6372 105000-1130 DN4 SD24 5621125 BDLL150 S6382 105000-1220 DN12 SD12 5621206 BDLL160 S6394 105000-1550 DN15 SDNK1 5621208 BDLL150 S6395 105000-1600 DN12 SD12 5621231 BDLL150 S6408 105000-1640 DN0 S34 5621243 HL176 S27 D525 P2 105000-1650 DN0 SD2110 5621251 BDLL140 S6422 105000-1740 DN0 SD193 5621253 BDLL140 S6423 105000-1770 DN0 SDN177 5621285 BDLL150 S6435 105000-1871 DN0 SDN187 5621290 BDLL150 S6438 105000-1890 DN12 SDN189 5621295 HL140 S25 C544 105000-1930 DN4 SDNP90 5621407 BDLL150 S6457 105000-1940 DN4 SD24 NP80 5621513 BDLL150 S6472 105000-1950 DN4 SDNP62 5621517 BDLL150 S6476 105000-1970 DN40 SDNP32 5621545 BDLL150 S6502 начин на Плаќање :
Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само.

Основни карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Име На Модел:
BDLL150S6476 5621517
Специјални Функции:
вбризгување на гориво
Објектот Дијаметар:
1.7cm
Година:
2017
Бренд Име:
BJAP
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Зафатнина:
1.8
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
60g
Материјал Тип:
Челик

Најдобри понуди