• Обновено
Универзална Велосипед Handlebar Seatpost Планината За Gopro и AEE Отворено Спорт Камера

Универзална Велосипед Handlebar Seatpost Планината За Gopro и AEE Отворено Спорт Камера

Buyers rating:
-11 % DEN 98.00
DEN 109.92

Залиха

Ние нема да бидат одговорни за било каква превозот или царинските задоцнување бидејќи ова е надвор од нашата контрола. Плаќање на горе-наведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или добавувачот е) одговорност 4. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. како што се скршени, рбет и така натаму. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. знак по добивањето.
1) Материјал : ABS + челик
2) Max Оптоварување : 5kg
3) Handlebar дијаметар треба да биде помалку од 3. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Ве молиме бидете сигурни дека она што го испрати назад е нашиот производ и нашата гаранција лебл е sticked има,ако нема гаранција лебл или не на нашите производи, ние ќе одбие да наплата или размена на тоа. Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување. За било какви предмети,ве молиме испратете од страна на вашиот локалните пост воздух mail кога ќе испрати назад.5 cm
ОЕМ се Добредојдени! ние може да се печати на клиентот уметнички дела и логото
1. Ако овие се применливи, тие ќе се казни и да се утврди кога пратката е обработена од страна на применлив на царинската агенција во вашата земја. Ако тие се однесуваат и се наметнати, а потоа тие се ваши (а не наш или на производот, производителот или добавувачот е) единствен и ексклузивен одговорност, и ќе бидат платени од вас директно до вашиот владата или на курирска компанија, кога производите се испорачани. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Бренд Име:
PULUZ
Употреба:
Дигитална Камера
Материјал:
Карбонски Влакна

Најдобри понуди