• Обновено
Правец на ветер: Светлина Switch Копчето со Кабел за Toyota Camry RAV4 Carola Yaris Auris

Правец на ветер: Светлина Switch Копчето со Кабел за Toyota Camry RAV4 Carola Yaris Auris

Buyers rating:
-15 % DEN 244.00
DEN 287.52

Залиха


Правец на ветер : Светлина Switch Копчето со Кабел за Toyota Camry RAV4 Carola Yaris Auris
Големина : 3.3 x 2,2 СМ
Применлив модел :
за Toyota Prado Highlander Camry Prius RAV4 Collora
Пакетот вклучува :
1 PCS Магла Switch knob со кабел

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
5V
Специјални Функции:
автомобил магла switch копчето
Објектот Големина:
3.3x2.25x5.2cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.046kg
Од Моќ:
6
Име На Модел:
магла се префрлите
Бренд Име:
Biurlink
Интерфејс:
автомобил магла се префрлите

Најдобри понуди