• Обновено
22x24mm 20pcs Природно Дрво Боја Дрвени Круг Spacer Монистра За Накит Одлуки MT0682

22x24mm 20pcs Природно Дрво Боја Дрвени Круг Spacer Монистра За Накит Одлуки MT0682

Buyers rating:
-5 % DEN 182.00
DEN 191.52

Залиха


Детали за производот
Материјал
Легура
Големина
Околу 22x24mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја На Боја
Количина
Ќе добиете 20 од овој објект во листата цена
Дел Бр. MT0682
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте го у
Пакување Betail
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
22x24mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
3.2g
Број На Модел На:
MT0682
Бренд Име:
clanroy
Големина:
22x24mm
Цел:
хривнија
is_customized:
Yes
боја:
multicolor
Објектот Дијаметар:
22x24mm

Најдобри понуди