• Обновено
Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15

Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15

Buyers rating:
-7 % DEN 69.00
DEN 73.92

Залиха


100% сосема нов и висок квалитет на Универзалната мотоцикл ON-OFF убие switch. Одговара 0.98 инчен/2.5 cm дијаметар handlebar Материјал : Пластични, Метални Боја : Црна Кабел Должина : Околу. 65cm/25.59 инчен Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Мотоцикл ON-OFF Вештина се Префрлите

Основни карактеристики

Бренд Име:
YAM
сертификација:
CCC
Гаранција:
една година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
1411414
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 50..800mmВредноста опсег од 70..800mmН�

DEN 7680.00
M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 65..1000mmВредноста опсег од 70..1000mm�

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00
М12 ултразвучно сензор ,UB400-12GM-E4-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

М12 ултразвучно сензор ,UB400-12GM-E4-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..400mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00