• Обновено
2017 Врвен Квалитет Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Поставување 10Pcs Слободни Влошки

2017 Врвен Квалитет Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket

Buyers rating:
-5 % DEN 1418.00
DEN 1492.32

Залиха

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Врвен Квалитет Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Поставување 10 Pcs Слободни Влошки ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ ЗА ВАС :

Основни карактеристики

Метална боја:
завртка 20mm, завртка 25мм, завртка 30мм, магнетни 20mm, магнетни 25мм, магнетни 30мм
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Melone Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Повик За Потсетникот
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
PL1106
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
лебдечки locket pendant
Обликот:
јога
боја:
Сребро.
locket големина:
20/25/30мм
Употреба:
DIY Locket Pendant За Подарок

Најдобри понуди