• Обновено
Dokken Под Брава И Клуч За Т Кошула

Dokken Под Брава И Клуч За Т Кошула

Buyers rating:
-9 % DEN 567.00
DEN 623.52

Залиха


Производ inforamtion :
1. (±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење). Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.
П : Што е превозот начин во вашата продавница?
A : Aliexpress Стандард Превозот Начин,тоа е брзо и безбедно,ако треба други превозот начини,ве молиме контактирајте со нас!(Сад преку E-пакет нормален 7~15 дена)
П : Кога производот изгубени на патот ,што можам да направам?
A : Контактирајте со нас кога не го добиете вашиот пакет,јас ќе испрати нов или да ви даде целосна наплата.54 см ,1 cm = 0. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.ние ќе ви даде наплата или да го препрати или попуст било други начини. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел.Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Заеднички Проблем :
П : Откако ќе се плати со цел,Колку дена испрати пакет?
A : 1~3 дена,како што знаете,на пари од банка, за да aliexpress сметка нормално треба 24 часа.
П : Дали сте поддршка dropshipping цел?
A : Добредојдовте dropshipping,За dropshipping цел,Ние не се пополни сите информации во пакет.Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Тоа е оптимизиран за сите видови на печатени и брзо ќе стане вашиот омилен, т-маица. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Мека, комфорни и издржливи, ова е дефинитивно мора да го поседувате и Блузи Tee Shirts Продавница препорачува производот.
П : Кога ќе го добиете производот,јас не сакам производ,што да правам?
О : Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот.

Основни карактеристики

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Најдобри понуди