• Обновено
2018 Пролет Бебе Момчиња Џемпери 3D Зајакот Памук Pullover Деца Девојчиња, Плетени Џемпер Bunny Џемпери Девојки и Момчиња Јакна трговија на Големо

2018 Пролет Бебе Момчиња Џемпери 3D Зајакот Памук Pullover Деца Девојчиња, Плетени Џемпер Bunny Џемпери Девојки

Buyers rating:
-37 % DEN 741.00
DEN 1176.00

Залиха


Трговија на големо е поддржана, промет на големо на клиентите ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Цел повеќе од УСД$22. Изберете поголеми димензии ако вашиот големина се исти како станот на мерење на Големина на табелата. Ние ќе го пријават како подарок и пишување ниска вредност на пакетот за да се избегне данок.
100% Нов пристигнување
· Материјал : Чист памук
· Боја : каки; сива
· Оддел Име : бебе џемпери
· Ракав Должина : Долги Ракави
· Блузи Шема : 3 D зајакот
· Пакет Содржина : 1 x џемпери
· Имајте на ум :
· 1. Франција/Велика Британија//Австралија/Германија, цел повеќе од УСД$15, цел ќе бидат испратени преку Е-пакет, 7-15 работни дена. Саудиска Arabia/Korea/Singapore/Malaysia/Austria/Belgium/Switzerland/Denmark/Hungary/Italy/Luxembourg/Netherlands/Poland/Sweden/Turkey/Finland/Ireland/Portugal сите поддршка на E-пакет превозот, 7-15 работни дена да бидат испорачани. 12-18 МИЛИОНИ, 24 M, 3 T, 4 T, 5 T. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .39 инчи)
Големина
Џемпер должина(cm)
Градите(cm)
Ракав(cm)
Предложи висина(cm)
12-18 МИЛИОНИ/80
35
30*2
38
80
18-24 M/90
38
32*2
41
90
2-3 Y/100
41
34*2
44
100
3-4 Y/110
45
36*2
46
110
4-5 Y/120
48
38*2
48
120
8
Бела боја. вистинска слика. Русија/USA/Украина/Канада/Нов Зеланд, бесплатен превозот од E-пакет 7-20 дена,
б). Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Сето тоа е од органски памук материјал.Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
L-35
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Кашмир,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Бренд Име:
MILANCEL
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
3D печатење
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
боја:
Браун; Сива; Бела
Шема на тоа:
Зајакот
Сезоната:
Есен, Зима
Заминува:
Бебе џемпери
Одговара пол:
момчиња, девојки џемпери

Најдобри понуди