• Обновено
Јапонски Стил cosplay кимоно облека везови печатење кранови bathrobe Haori јакна

Јапонски Стил cosplay кимоно облека везови печатење кранови bathrobe Haori јакна

Buyers rating:
-5 % DEN 958.00
DEN 1008.00

Залиха

-Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. Ние ќе ви ја испратиме стоката по целосната исплата е потврдено. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сега Повеќето бесплатен превозот на производи ќе биде преку "aliexpress_shipping" транспорт. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Експрес испорака Можете да изберете EMS / DHL , Кога DHL превозот цена е поскапо од EMS, но DHL брзина е повеќе забрзан од EMS, ние можеби изберете курирската служба DHL. -Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. -Ние може да ви ги испрати цел пакет слики по вашата исплата пред превозот . -Ние може да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.Ви благодариме за разбирањето!
. Превозот 1. -Ние ги поддржуваме Пад на превозот и трговија на Големо. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : -големината(S/M/L) на секоја земја се различни, ве молиме проверете јасно на производот страница или контактирајте со нас. -Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакет. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Јапонски Стил cosplay кимоно облека везови печатење кранови bathrobe Haori јакна
Јакни Димензија :
Една големина : облека должина 76cm , Биста 112cm , Половината 114cm , Ракав должина 46cm
Фустан Димензија : S големина : Фустан должина 88cm, Биста 85cm, Половината 73cm, Рамо 37cm М големина : Фустан должина 90cm, Биста 88cm, Половината 76cm, Рамо 38cm L големина : Фустан должина 92cm, Биста 90cm, Половината 79cm, Рамо 39cm
Answer : ___________________________ Note :
-Податоци постои мала грешка, Мали боја разликата не е да се избегнуваат
-Бесплатен превозот - Мојот Драг пријател, Нашата продавница поголемиот дел од производите се со бесплатен превозот .

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
кранови кимоно
Компоненти:
Јакни,Фустани
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
bigdajutu
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
девојка

Најдобри понуди