• Обновено
10Kits 6.3 mm Автомобил Конектор 1P 2P 3P 4P 6P 8P 6.3 Машки Женски Електричниот Приклучок за Штекер за Мотор Автомобили Auto

10Kits 6.3 mm Автомобил Конектор 1P 2P 3P 4P 6P 8P 6.3 Машки Женски Електричниот Приклучок за Штекер за Мотор

Buyers rating:
-5 % DEN 159.00
DEN 167.04

Залиха


Материјал : пластични школка пламен retardant најлон PA66
Терминал материјал : месинг
терминал дебелина : машки, терминал 0.8 mm . женски терминал 0.4 mm
Притисок опсег : 0,5-2 плоштадот millimeter
1 стр : вклучувајќи 1 машки женски пластични школка секој 1 PCS, машки женски терминал секој 1 PCS
2 p : вклучувајќи 1 машки женски пластични школка секој 1 PCS, машки женски терминал секој 2 PCS
3 стр : вклучувајќи 1 машки женски пластични школка секој 1 PCS, машки женски терминал секој 3 PCS
4 p : вклучувајќи 1 машки женски пластични школка секој 1 PCS, машки женски терминал секој 4 PCS
6 p : вклучувајќи 1 машки женски пластични школка секој 1 PCS, машки женски терминал секој 6 PCS
8 Стр : вклучувајќи 1 машки женски пластични школка секој 1 PCS, машки женски терминал секој 8 PCS
пакување : 10 Колекции Автомобил Termianl

Основни карактеристики

боја:
1pin X 10Kits, 2pin X 10Kits, 3pin X 10Kits, 4pin X 10Kits, 6pin X 10Kits, 8pin X 10Kits
Број На Модел На:
Автомобил конектор

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765

10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 �

DEN 1123.00 1220.16