• Обновено
Тренди Шупливи Цвет Прстен Црното Злато Сребро Midi Прст Зглоб Прстени За Жените Модната Панк Гроздобер Зголеми Накит Додатоци

Тренди Шупливи Цвет Прстен Црното Злато Сребро Midi Прст Зглоб Прстени За Жените Модната Панк Гроздобер Зголеми

Buyers rating:
-48 % DEN 5.00
DEN 9.60

Залиха


Тренди Шупливи Цвет Прстен Црното Злато Сребро Midi Прст Зглоб Прстени За Жените Модната Панк Гроздобер Зголеми Накит Додатоци
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја :
Црна Количина : 1 парче

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
115
Површината Ширина:
mm
боја:
Злато сребро црна
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Најдобри понуди