• Обновено
Патка Устата Штекер Заеднички Водовод Раководител Конектор Аквариум Риба Резервоарот Материјали

Патка Устата Штекер Заеднички Водовод Раководител Конектор Аквариум Риба Резервоарот Материјали

Buyers rating:
-18 % DEN 45.00
DEN 55.20

Залиха

pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.35"
Големина M : стан. Вие исто така може да се провери од тука : https : //helppage.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Оставете ни го вашето право адреса пред да се плати,за руски клиенти остави правото Име(вклучува 3 зборовите : )
3.Имате 14days да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние се задржи за да можете за 7 дена, па ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Запад Унија,TT.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ние нудиме најголем дел од превозот начин за вас да се избере .Бидејќи вашето мислење се многу важни за нашата businesss развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Материјал : ПВЦ
Големина : S/M/L
Големина S : стан.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.

Основни карактеристики

Тип:
Риба
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди

Нов G86-770-А2 G86 770 А2 со топки BGA чипсет
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нов G86-770-А2 G86 770 А2 со топки BGA чипсет

Можете да контактирате со нас преку MSN, епошта или на Skype Ви посакувам среќен шопинг!Топло добредојде ваш

DEN 576.00