• Обновено
Трговија на големо Модни Додатоци за Мажи Накит Кастинг Златна Боја Лав Главата Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердан Подарок

Трговија на големо Модни Додатоци за Мажи Накит Кастинг Златна Боја Лав Главата Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердан

Buyers rating:
-10 % DEN 388.00
DEN 431.52

Залиха


Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 50 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање . Ви благодариме!.Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Ако предмети се уште не пристигне по 50 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Granny Шик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Обликотшема:
како Слика
Тип На Објект:
Pendant
Обликот:
како Слика
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
злато
Пол:
Мажи & Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Pendant Големина:
Pendant големина
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Кутија Синџир:
Погледнете како слика

Најдобри понуди