• Обновено
longmiao Печати Мачка Жените Голема Ручек Tote Платно Патент Торбичка Гроздобер Преносни Платно Ручек Торба Saco Секојдневен Симпатична Мачка Торба

longmiao Печати Мачка Жените Голема Ручек Tote Платно Патент Торбичка Гроздобер Преносни Платно Ручек Торба Saco

Buyers rating:
-30 % DEN 668.00
DEN 954.24

Залиха


Поради различни царинска политика, ние Не сме Одговорни за Царинење, ве молиме љубезно забележат ова.
Ве молиме оставете малку боја разлика и од 1 до 5cm отстапувања поради различни камера, животната средина, како и начинот на мерење. Понекогаш тоа може да одложен поради лошите временски услови или на други фактори. Тоа ќе биде испратена во рок од 3 работни дена по купувачи плати за нарачката.
Ако не добиете пакет рок од 60 работни дена, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Тоа обично трае околу 15 до 45working дена за доставување на пакетот до дестинацијата.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации, што е многу важно за нас, ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
По-продажбата на Услугата
Ако има било какви проблеми со квалитетот (како штета, погрешна боја, или не, како што е опишано) кога ќе ја прими стоката, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде наплата или замена.
Големина : 38x31x11 CM
longmiao Печати Мачка Жените Голема Ручек Tote Платно Патент Торбичка Гроздобер Преносни Платно Ручек Торба Saco Секојдневен Симпатична Мачка Торба
Известување
Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одвива една голема цел, ние ќе ви ги даде разумно намалување и прилагодување на превозот цена ако тежината на вашата цел е над 2 KG.
Превозот
Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.
Ве молиме имајте некои слики на пакетот кога ќе се примени на стоки не се во добра состојба, тоа е многу важно докази за наплата.

Основни карактеристики

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број на Рачки/Ремени:
Две
Повод:
Партија
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број На Модел На:
платно ручек торба
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обликот:
Повик Tote
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Бренд Име:
longmiao
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Платно
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените

Најдобри понуди