• Обновено
KLV 2018 Секси Жени Лето Обичен Camisole U-вратот Вест Растеглив Backless Тенок Прашка Резервоарот на Врвот 5 боја за да изберете жените вест

KLV 2018 Секси Жени Лето Обичен Camisole U-вратот Вест Растеглив Backless Тенок Прашка Резервоарот на Врвот 5

Buyers rating:
-10 % DEN 127.00
DEN 140.64

Залиха

Земавме овие фотографии од самите себе.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.54 см Пакетот вклучува : 1 x Вест (без мало пакет) Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
KLV
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
ZCX0048

Најдобри понуди