• Обновено
10PCS 2pin Женски Конектор за Авто Сензор Приклучок со DJ7024Y-1.5-21 пластични школка и терминал

10PCS 2pin Женски Конектор за Авто Сензор Приклучок со DJ7024Y-1.5-21 пластични школка и терминал

Buyers rating:
-5 % DEN 290.00
DEN 305.76

Залиха


Плаќање
1.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.Овие трошоци се на купувачот одговорност.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.
Белешки
1.Ви благодариме!^_^.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
DJ7024Y-1.5-21
Тип:
Адаптер
Пол:
женски

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 3 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 3 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765

10 поставува=20pcs 3 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 �

DEN 1096.00 1191.84
Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765

10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 �

DEN 1123.00 1220.16