• Обновено
10pcs/многу Бесплатен Превозот во Дресот на Термометар со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала

10pcs/многу Бесплатен Превозот во Дресот на Термометар со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови

Buyers rating:
DEN 456.00

Залиха

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот. Нашите Лента Термометри имаат леплив на грб, може да се покаже температура, со боја на екранот. (1) Да се држиме на термометри на површината која треба да се измери температурата, како што се Риба Резервоарот или Миленичиња Куќа итн., тоа ќе се покаже на температура со боја на екранот. можете да ја следат температурата постојано. (2) самолепливи на грб. (3) Без жива, не-токсични, безбедни за животната средина. (4) Не се потребни батерии, Трајни и Еднократно.

Основни карактеристики

Тип:
Домаќинство Термометри
Број На Модел На:
TL-ST-20160304-505
Бренд Име:
easetemp
Термометар Тип:
Дигитални
Тип На Производ:
Термометри
Материјал:
Пластични
Термометар Употреба:
Домаќинство Термометри
Големина:
132X20mm
Мерка Опсег:
14-32 C
Цел:
лента термометар

Најдобри понуди