• Обновено
Водоотпорен Материјал Крпа Кампување Мат Плажа Пикник Виткање Отворено Водоотпорен Ќебе Виткање Кампување Мултиплеер Plaid Ќебе

Водоотпорен Материјал Крпа Кампување Мат Плажа Пикник Виткање Отворено Водоотпорен Ќебе Виткање Кампување Мултиплеер

Buyers rating:
DEN 959.52

Залиха


започнете
крајот
3
Водоотпорен Материјал Крпа Кампување Мат Плажа Пикник Виткање Отворено Водоотпорен Ќебе Виткање Кампување Мултиплеер Plaid Ќебе
Материјал : PEVA Оксфорд Ткаенина Состојки : 100% Polye Боја : Плава, Беж, Розова, Bblack, Кафе Големина : S : 100*150 CM M : 150*150 CM L : 150*200 CM Карактеристики : Лесен,Свитлива,Лесно да се однеси со себе УПОТРЕБА : Кампување Плажа

Основни карактеристики

Големина:
L, M, S
Функција:
Дише
Велур Ткаенина Тип:
BY46
Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Плетени Тип:
Tricot
Тип:
Платно Ткаенина
Шема:
Обоена
Ширина:
150CM
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
Dobby
Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
PEVA Оксфорд Ткаенина
Состојки:
100% Polye
боја:
Плава, Беж, Розова, Bblack, Кафе
Широк:
150 СМ
Карактеристики:
Лесни,Свитлива,Лесно Одминуваше
Употреба:
кампување плажа

Најдобри понуди