• Обновено
Бренд Нови Вистински Печатач глава за печатење се Замени За Зебра T402 2742 7421 203dpi бар-код Печатач Делови

Бренд Нови Вистински Печатач глава за печатење се Замени За Зебра T402 2742 7421 203dpi бар-код Печатач Делови

Buyers rating:
-5 % DEN 2390.00
DEN 2516.16

Залиха

Враќа/наплата 1 се Врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Japen,Singepore,Малезија : 3-8 работни дена испорачуван ЕМС Fexde IE. Меѓународни продавачот ве советуваме дека царината во вашата земја, може да изврши наплата давачки или други давачки. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
T402 2742 7421
Бренд Име:
SEEBZ
Тип:
Други
Нови Вистински Печатач :
Зебра T402 2742 7421
зебра:
203dpi

Најдобри понуди

ОЕМ за Epson T6711 Одржување на Резервоар
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ОЕМ за Epson T6711 Одржување на Резервоар

ОЕМ за Epson T6711 Одржување на РезервоарПечатач Компатибилност : работна Сила WF3010 DW / работна Сила WF3520 DWFРаб

DEN 1376.64