• Обновено
1 Женски 2/3/4/5 Машки Plug 5.5x2.1mm Порта 12V DC Адаптер Splitter Кабел За LED Лента S08 Капка брод

1 Женски 2/3/4/5 Машки Plug 5.5x2.1mm Порта 12V DC Адаптер Splitter Кабел За LED Лента S08 Капка брод

Buyers rating:
-17 % DEN 40.00
DEN 48.48

Залиха


Карактеристики :
Ова видео надзор моќ splitter кабелот е многу добра за вашето видео надзор за безбедност на камерата. Удобен и ефикасен начин да се дојде на власт 2/3/4/5 камери со 1 адаптер
Корисно за дополнување на повеќе камери од една централна адаптер
Висок квалитет на кабел компатибилен со 12 V DC Компоненти за LED Светло Ленти ,Прачки и други низок напон додатоци.
Избегнувајте Лемење со лесно-приклучок за DC Џек конекции (5.5 x 2.1 mm)
Спецификации :
Тип : 1 Женски 2/3/4/5 Машки
Материјал(надворешен) : Пластика
Боја : Црна
Конектор : 2.1 x 5.5 мм
Кабел Должина : 36.5cm14.4"
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакетот вклучува :
1 x Pc Моќ Splitter Кабел

Основни карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY

Најдобри понуди

1000pcs MAC97A8 97A8 ДА-92 НОВИ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1000pcs MAC97A8 97A8 ДА-92 НОВИ

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант�

DEN 774.00 910.56