• Обновено
Дама Пластични Заб Водоотпорен Headband Коса Обрачот Hairband 2 Парчиња Црна

Дама Пластични Заб Водоотпорен Headband Коса Обрачот Hairband 2 Парчиња Црна

Buyers rating:
DEN 36.96

Залиха

Име На Производ : Коса Обрачот
Погодни за : Lady
Изработени од пластични материјали, практични и декоративни.
Оваа headband е светлина, таписерии и додадете единствена жалба до вашиот секојдневен тимови.
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Нето Тежина : 20g
Големина : 14 x 12 x 0,8 cm / 5.5" x 4.7 "x 0.3 (Dxšxv)
Пакет Содржина :
2 x Коса Обрачот
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Име На Производ : Коса Обрачот
Погодни за : Lady
Изработени од пластични материјали, практични и декоративни.
Оваа headband е светлина, таписерии и додадете единствена жалба до вашиот секојдневен тимови.

Основни карактеристики

Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Други

Најдобри понуди