• Обновено
НОВИ 1PCS Лизгајте Нагоре алуминиум цигара случај се одржи 20pcs Автоматско Цигара кутија /џеб 5 Бои Преносни 91mm*60mm*27mm

НОВИ 1PCS Лизгајте Нагоре алуминиум цигара случај се одржи 20pcs Автоматско Цигара кутија /џеб 5 Бои Преносни

Buyers rating:
DEN 264.00

Залиха


Трговија на големо - Лизгајте Нагоре алуминиум цигара случај се одржи 20pcs Автоматско Цигара кутија /џеб 5 Бои Преносни
Има 20 редовни цигари
100% сосема нов
Боја : 5 бои,брод по случаен избор
Големина : 91mm*60mm*27mm
Трговија на големо-висококвалитетна Кожа цигара случај се одржи 20pcs цигари Цигари кутија /носителот Многу дизајни US$ 10.83 /парче
Трговија на големо - алуминиумска легура жените цигара случај се одржи 20pcs жените цигари Цигари кутија /носителот 5 Бои подарок за жените US$ 18.
За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.67 /многу
20 парчиња / многу
Никогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.50 /парче
Трговија на големо - креативни објект дрво кутија авто цигара случај цигара кутија /носителот men' s подарок бесплатен превозот САД$ 35.90 /многу
5 парчиња / многу
Wholesales+Бесплатна испорака! Моден 12/14/18/20 Pcs Кожа Цигара Случај Цигара Кутија Човекот е Подарок US$ 41.
Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.Ние нудиме EMS, DHL ,UPS-от и Fedex,но не и бесплатен превозот. DHL/UPS/ФЕДЕКС : 3-7 работни денови.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.
Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријатели
Подобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
EMS : 7-14 работни денови.50 /многу
3 парчиња / многу
Трговија на големо - алуминиумска легура цигара случај се одржи 20pcs цигари Цигари кутија /носителот 5 Бои US$ 17.92 /многу
5 парчиња / многу
Бренд Нови Автоматски Полесни Џеб Исфрлање Бутан Цигара Случај(10pcs) Со Полесни Црна Промоција US$ 7.
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Санда
Материјал:
Метал
Техника:
Лак
боја:
како што е прикажано подолу,измешани бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Бродови Од:
Шангај,Кина

Најдобри понуди