• Обновено
Бохемија долго комплекс влакно Синџири ѓердани рачно изработени Монистра Мулти-слој Изјава Ѓердан Мода Накит за жените

Бохемија долго комплекс влакно Синџири ѓердани рачно изработени Монистра Мулти-слој Изјава Ѓердан Мода Накит

Buyers rating:
-28 % DEN 518.00
DEN 719.52

Залиха


Брод Прашува :
1.Помалку од 5$ слободни брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( БЕЗ Следење на Информации)
2.Повеќе од 5$ слободни брод од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (Имаат Следење на Информации)
3.Повеќе од 100$ слободни брод од страна на DHL/UPS-от. (Брзо изразат)

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
влакно
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2cm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
виножито надеж
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
xl00517b
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Обликот:
Multilayer комбинација Синџир
Должина:
57cm

Најдобри понуди