• Обновено
K03 53039880011 53039880044 Турбо Турбополнач За АУДИ А3 1.8 Т ШКОДА Octavia 1.8 Т За ФОЛКСВАГЕН Голф Бора 1.8 Т AGU AOI 1.8 L 150HP

K03 53039880011 53039880044 Турбо Турбополнач За АУДИ А3 1.8 Т ШКОДА Octavia 1.8 Т За ФОЛКСВАГЕН Голф Бора 1.8

Buyers rating:
-10 % DEN 9871.00
DEN 10967.52

Залиха


K03 53039880011 53039880044 Турбо Турбополнач За АУДИ А3 1.8 Т "ШКОДА" Octavia 1.8 Т, "ФОЛКСВАГЕН" Голф Бора 1.8 Т Моторот : AGU AOI 1.8 L 150 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
K03 K03-011 044
53039700011 53039880011 53039700044 53039880044
06 A145703 A 06 A145703 B 06 A145703 G
За АУДИ А3 1.8 Т; "ШКОДА" Octavia 1.8 Т; "ФОЛКСВАГЕН" Голф Бора 1.8 Т Моторот : AGU AOI 1.8 Т 150 HP
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
K03 53039880011 53039880044 За АУДИ А3 ШКОДА Бора AGU AOI 1.8 L
Frequence Опсег:
..
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
1996-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
8kg
Име На Модел:
K03 K03-011 044 Турбополнач Turbo
Автомобил модел:
За АУДИ А3 ШКОДА Octavia ФОЛКСВАГЕН Голф Бора AGU AOI 1.8 L 150HP
моторот моторот:
AGU AOI 1.8 Т 1.8 L 150HP
Дел Бр.:
53039700011 53039880011 53039700044 53039880044
ОЕМ Бр.:
06A145703A 06A145703B 06A145703G
Гаранција:
12 месеци трговија на Големо

Најдобри понуди