• Обновено
година Популарни Дизајн Сјајот Кристал Срцето Шарм Нараквици Свадба Накит за Женски 3pcs/ Set Љубов Pulsera

година Популарни Дизајн Сјајот Кристал Срцето Шарм Нараквици Свадба Накит за Женски 3pcs/ Set Љубов Pulsera

Buyers rating:
-7 % DEN 96.00
DEN 103.68

Залиха


2016 година Популарни Дизајн Сјајот Кристал Срцето Шарм Нараквици Свадба Накит за Женски 3pcs/ Set Љубов Pulsera
Опис :
Состојба : сосема нов и висок квалитет на сјајот срце облик 3 слој алки
Боја : сребро & злато & розово злато, како на сликата покажува
Големина на : 18-20cm, pendant : 1.5 cm
Пакет содржи : 1 x срцето шарм романтична хривнија

Основни карактеристики

Бренд Име:
Meetcute
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Должина:
19cm
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Змија Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
blb2057tz61110
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Најдобри понуди