• Обновено
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ сензор за близина switch M4 M5 M6 NPN/PNP

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ сензор за близина switch M4 M5 M6 NPN/PNP

Buyers rating:
DEN 720.00

Залиха


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.
Име на производ : близината switch Изглед, големина : 4 MM 5 MM 6 MM Работен напон : DC10-30 V три жица или два жица Оптоварување тековната : 200m A Откривање спектар : 1 MM температурата на работа : -25-70 степени C Работна фреквенција : 2000 HZ Излез : NPN или PNP Објект детекција : метал (челик, алуминиум)

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Вибрации Сензор
Материјал:
Метал
Употреба:
Магнетен Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Број На Модел На:
M4 M5 M6 NPN/PNP
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN

Најдобри понуди