• Обновено
Нови Пристигнување ,со Висок квалитет прстен се повлече рачки за кујна вратата на кабинетот, шкафот фиока.

Нови Пристигнување ,со Висок квалитет прстен се повлече рачки за кујна вратата на кабинетот, шкафот фиока.

Buyers rating:
-6 % DEN 226.00
DEN 240.00

Залиха

Лесно може да се прикачени на фиока,кабинети, гардероби, итн.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Карактеристики :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Многу креативни мали предмети, со користење на лепак зафат / справи,
3. Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја?s Увоз Политика. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Основни карактеристики

Обликот:
Круг
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RYP-B120
Бренд Име:
Halojaju
Тип:
се справи со
боја:
сребрена,жолта,црна
Примена:
кујната кабинет,врата, фиоки,шкафот
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Употреба:
сите видови на мебел и декоративни рачки
Функција:
Мебел
Име:
фиока вади
е - прилагодена:
Yes
Број На Модел На:
Griphook
Тип:
се справи со
Тежина:
32g

Најдобри понуди