• Обновено
Висок-квалитет Карактеристична Украс 4mm Мода Зелени Камења Malachite Монистра DIY Мали Накит Додатоци

Висок-квалитет Карактеристична Украс 4mm Мода Зелени Камења Malachite Монистра DIY Мали Накит Додатоци

Buyers rating:
DEN 239.52

Залиха

ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Број На Модел На:
a091
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
20g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
4mm

Најдобри понуди