• Обновено
6PCS Кристал Кристал / Бисер Отвори Шарм Накит Pendant За Донесување на Ѓердан

6PCS Кристал Кристал / Бисер Отвори Шарм Накит Pendant За Донесување на Ѓердан

Buyers rating:
-9 % DEN 1092.00
DEN 1199.52

Залиха


Добредојдовте На Вашата Нарачка
1
S ize
Околу 38x58mm ( Како Референца )
2 Дупка / 3
Един dition
1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm
4
Мат erial Отвори Кристал Кристал, Круша
5
Полковникот или
Како што е прикажано во figuratede
6
Сад моб
Катира/Партија/Подарок да frined
7
Ши стр пинг време
15-25days ( Слободен CPAM); Слободни DHL/EMS за Цел повеќе од 150$!
8
Pla ce на потекло
Произведено Во Кина

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
linlidada
Состојба:
1mm@
is_customized:
Yes

Најдобри понуди