• Обновено
Хотел Екстра Виткање Кревет,9cm душек Кревети за Хотел гостинската соба една големина се тркалаат подалеку виткање хотел екстра кревет

Хотел Екстра Виткање Кревет,9cm душек Кревети за Хотел гостинската соба една големина се тркалаат подалеку виткање

Buyers rating:
DEN 28560.00

Залиха


Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето. Така pls потврди пристаништето со нас пред поставување на својата цел.
Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.
Веб-сајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)ком
Опис На Производот :
Хотел Floding Екстра Кревет,Сунѓерот Rollaway Кревети за Хотел Гостинската Соба Single Големина
Идеално решение за привремено спиење сместување. Дали нејзините неочекувани спиење во текот гости, семејно обединување, dorm соби или на кампување и патувања оваа супер силни, но сепак многу maneuverable преносни кревет удобно accommodates сите ваши спиење потреби. Таа потоа се огради уредно настрана за складирање во секунди. Но тоа не е сите, постигнување на висок квалитет на изработка и удобност, ќе ви amaze. Може да се има повеќе гости кои ќе bargained за.
Основни Детали :
Тип : Хотел мебел
Предмет : ЕЈ-J16
Употреба : Хотел виткање екстра кревет
Големина : L195*W95*H40mm
Боја : Беж
Свитлива : Да
Материјал на креветот рамка:Железо во прав обложени,Пламен Retardant Ткаенина
Материјал на кревет душек:Пламен Retardant Ткаенина,памук
Дебелина на железо:0.8 mm
Рициново : 4 парчиња гума рициново
Ве молиме да ни испратите E-mail ( продажба #one-stophome.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.
Eee Домување Co., Ltd. Веб-сајт е : www(dot) едно-stophome(точка)ком
Пакување Delivey :
Пакување Детали : 1 buc/цтн, Извоз Картон големина : 95*58*108cm
Испорака Детална : во рок од 7 дена откако ќе се потврди за депозит
2016 година топла продажба хотел мебел екстра хотел кревет,Хотел гостинската соба една големина се тркалаат подалеку виткање хотел екстра кревет

Основни карактеристики

Број На Модел На:
ЕЈ-J16
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Стил:
Еден
Употреба:
Хотел Виткање екстра кревет
душек материјал:
Сунѓерот душек
Материјал на кревет структура:
Челична рамка & дрво headboard
Thichness на Душек:
9CM
Свитлива:
Yes
Големина:
L195*W95*H40cm
Н W:
28kg

Најдобри понуди