• Обновено
Блескави Пентагон sequins Holographic Сјајот во Прав се Мешаат Боја Сјајот Зелена Пурпурна Шампањ Шминка Акрилик Прав Сјај

Блескави Пентагон sequins Holographic Сјајот во Прав се Мешаат Боја Сјајот Зелена Пурпурна Шампањ Шминка Акрилик

Buyers rating:
-19 % DEN 48.00
DEN 59.52

Залиха

парче
- За следење на број и следење на информации
Ако изберете бесплатен превозот, јас т е без следење.
Ако сакате да знаете каде објектот е, ве молиме контактирајте со нас во 5 недели откако на објектот се испраќаат надвор. Ние ќе го провериме за што со post office.
Блескави Пентагон sequins Holographic Сјајот во Прав се Мешаат Боја Сјајот Зелена Пурпурна Шампањ Шминка Акрилик Прав Сјај
Микс сјајот е многу цел користење. се подготват за секоја шминка. : )
Нето тежина за 4g Пакет, вклучувајќи : 1 x микс големина сјајот на ноктите
боја : како на сликата
Ова е микс големина сјајот sequins
Бојата на блеска малку поинаква под различни светлина,
можеби тоа е малку различно кога ќе се добијат, се надевам дека ќе разбере. ви благодариме
Како да го користите овој производи

Основни карактеристики

боја:
282, 283, 284, 285, 286
Бренд Име:
EchiQ
НЕТО-WT.:
4
Број На Модел На:
200
Материјал:
Акрилик
Количина:
1
Тип На Објект:
сјајот на ноктите

Најдобри понуди